Istoric | Statut | Regulamente | Structura AMH | Sãli | Cluburi | Competiþii | Sportivi la lot | Info | Forum | Contact

DELEGARI ARBITRI AMH - FRH

 

 

SAPTAMANA 8 28.10-03.11.2013

 

Antrenament
Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
RAPID Ma      29.10.'13 18:00  CSM Bucuresti STIINTA Bucuresti
Arbitri Butulescu/Moldovan
RAPID Ma      29.10.'13 12:00  CSM Bucuresti Unirea Slobozia
Arbitri
Calarasi Mi       30.10.'13 11:00  CSM Bucuresti CSM Calarasi
Arbitri Vasilescu/Serbu
Scolare
Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
Scoala nr.1 Sfintii Voievozi Mi       06.11.'13  14:00  Guta/Radut
16:30  Mandasescu
International
Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
Dinamo D        03.11'13 17:30  Romania Slovacia
Arbitri Nastase/Vicea
Program saptamanal CM 2013-2014
Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
Corbeanca S      19.10.13 10:00  CS Corbeanca AS Tonus MiniHand_F
Arbitri Radu/Visan Mandasescu
Corbeanca S      19.10.13 11:00  CS Corbeanca CS Bucuresti 2010 J4F
Arbitri Radu/Visan
Scoala 88 D     03.11.13 09:00  CSS 2 AS Tonus MiniHand_F
Arbitri Marin/Dinca
Scoala 88 D     03.11.13 10:00  CS Brazi HC.Sc. 88 M.V. Bucuresti J3M
Arbitri
Scoala 88 D     03.11.13 11:00  CSM Ploiesti A Puia HC.Sc. 88 M.V. Bucuresti J4M
Arbitri
Scoala 88 D     03.11.13 12:00  CS Brazi Scoala Copiilor Minardo J3M
Arbitri Dinca/Rusu
Scoala 88 D     03.11.13 13:00  CSM Ploiesti A Puia CS Bucuresti 2010 J4M
Arbitri Dinca/Rusu
Scoala 96 D     03.11.13 09:00  CSM Bucuresti A Iancu CSS Calarasi J4F
Arbitri Dragoi/Radu/Visan
Scoala 96 D     03.11.13 09:40  CSM Bucuresti Iancu CSS Calarasi J3F
Arbitri
Scoala 96 D     03.11.13 10:40  CSS Calarasi AS Unirea Dobroesti J4F
Arbitri
Scoala 96 D     03.11.13 11:20  CSS 3 Steaua Ghiulai CTM Stroescu J4M
Arbitri
Agronomia D     03.11.13 16:00  CSU Agronomia Acvila HCA Phoenix DivB_F
Arbitri Dogarescu/Fane
Agronomia D     03.11.13 17:30  CSU Agronomia Acvila Aversa N.R.G DivB_M
Arbitri
Apollo D     03.11.13 13:30  HC Muntenia Bucuresti EVO Bucuresti DivB_M
Arbitri Paduret/Rogoz
Apollo D     03.11.13 15:00  CS Handbal Stefanesti HC Victoria Bucuresti DivB_M
Arbitri
Apollo D     03.11.13 16:30  Sport&Friends CS Viitorul Gaesti DivB_M
Arbitri
Nationale
Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
Constanta J        31.10.'13    17:30  Universitatea Neptun Constanta   Universitatea Jolidon Cluj
Arbitri Nastase/Stancu-B/BZ
Braila V        01.11.'13 16:45  HC Dunarea Braila  CSM Cetate Devatrans
Arbitri Stark/Stefan-B/Ph 
Rapid V        01.11.'13 18:15  CSM Bucuresti  HCM Roman 
Arbitri Barbu/Ciurea-AG/DJ
Slobozia S        02.11.'13 11:00  CSM UNIREA Slobozia  CSM DUNAREA Giurgiu 
Arbitri Parvu/Stamatoiu-B 
Galati S        02.11.'13 HC DANUBIUS Galati  ACS Sc. 181 SSP Bucuresti
Arbitri Georgescu/Moldoveanu 
L.Grigorescu S        02.11.'13 13:00  CS UNIVERSITATEA STIINTA Bucuresti  SPARTAC Bucuresti
Arbitri Costache/Mara-B 
Buzau S        02.11.'13 17:00  CS HANDBAL MUNICIPAL Buzau  CS RAPID CFR Bucuresti 
Arbitri Mihai/Petre-BV
Slatina S        02.11.'13 11:00  CSM Slatina CS UNIVERSITATEA C. BRANCUSI Tg. Jiu
Arbitri Duta/Florescu-B/AG
Cluj Napoca Ma      05.11.'13 18:00  Universitatea Jolidon Cluj  HCM Rm. Valcea 
Arbitri Serbu/Vasilescu-B 
Program saptamanal Bucuresti        
Rapid V        01.11.'13 18:15  CSM Bucuresti   HCM Roman 
Arbitri Barbu/Ciurea-AG/DJ Mandasescu/Vicea/Belu
L.Grigorescu S        02.11.'13 13:00  CS UNIVERSITATEA STIINTA Bucuresti  SPARTAC Bucuresti
Arbitri Costache/Mara-B  Amarandei/Ciucan/Stanescu
Bucuresti V - D 01-03.11.2013 J II  F Seria D - T II CTM Bucuresti
Sedinta tehnica ora  8:00 Sala  L.Grigorescu
Persoana de contact:
Delegat FRH: Dumitrescu Aurel
Sc/Cr/Tb Amarandei/Ciucan/Simion
Arbitri:  Balacescu/Radut-B 
Broncea/ Prita-B 
Butulescu/Stanescu-B 
Doana/Gociu-B 
Hutanu/Iancu-B
Popescu/Sburlan-B 

 

 

 

SAPTAMANA 7 21-27.10.2013

 

 

International
Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
Most Mi      23.10.13 Cehia - Portugalia  Cehia - Portugalia 
Arbitri EHF:Duta/Florescu 
D      27.10.13 Slovacia - Islanda  Slovacia - Islanda 
Arbitri EHF:Nastase/Stancu   
Astrahan D      27.10.13 Rusia - Germania  Rusia - Germania 
Arbitri EHF:Stark/Stefan

 

Program saptamanal CM 2013-2014
Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
L.Grigorescu S      26.10.13 17:00  AS Victoria Bucuresti HCA Phoenix DivB_F
Arbitri Marin/Rusu Amarandei/Vicea
L.Grigorescu S      26.10.13 18:30  AS Victoria Bucuresti HC Muntenia DivB_M
Arbitri Marin/Rusu Amarandei/Vicea
RAPID S      26.10.13 14:00  Rapid CS Corbeanca MiniHand_F
Arbitri Butulescu/Moldovan Burca
RAPID S      26.10.13 15:15  Rapid CS Corbeanca J4F
Arbitri Butulescu/Moldovan Burca
RAPID S      26.10.13 16:15  Rapid AS Tonus J3F
Arbitri Butulescu/Moldovan Burca
L.Grigorescu D      27.10.13 18:00  CSS 3 Steaua A Sport&Friends DivB_M
Arbitri Caloianu/Ciocoiu Marin C/Ciucan
L.Grigorescu D      27.10.13 19:30  EVO Aversa N.R.G. DivB_M
Arbitri Caloianu/Ciocoiu Marin C/Ciucan
Scoala 88 D      27.10.13 09:00  HC Sc 88 M.V. Scoala Copiilor Minardo J3M
Arbitri Dinca Popescu
Scoala 88 D      27.10.13 10:00  HC Sc 88 M.V. AS Tonus Club J4M
Arbitri Dinca/Popescu Sburlan
Scoala 88 D      27.10.13 11:00  CSM Ploiesti B CSS 2 Chitulescu MiniHand_M
Arbitri Popescu/Sburlan Dinca
Scoala 88 D      27.10.13 12:00  HC Sc 88 M.V. CS Dinamo Bucuresti J3M
Arbitri Dinca/Popescu Sburlan
Scoala 88 D      27.10.13 13:00  CSM Ploiesti B CSS 4 Stroescu MiniHand_M
Arbitri Dinca/Sburlan Popescu
Scoala 96 D      27.10.13 09:00  CSM Buc B Cazacu CS Bucuresti 2010 J4F
Arbitri Dragoi/Rogoz Mandasescu
Scoala 96 D      27.10.13 10:00  CSM Bucuresti Iancu CS Rapid J3F
Arbitri Dragoi/Rogoz Mandasescu
Scoala 96 D      27.10.13 11:00  CSM Buc A Iancu CS Rapid J4F
Arbitri Rogoz/Semen Mandasescu
Scoala 96 D      27.10.13 12:00  CSS 3 Steaua Ghiulai CS Bucuresti 2010 J4M
Arbitri Rogoz/Semen Mandasescu
Sala Apollo D      27.10.13 14:00   PRO Gilman AS Handbal Bucuresti DivB_M
Arbitri Broncea/Prita Mandasescu
Sala Apollo D      27.10.13 15:00  CS Handbal Stefanesti Nova'83 DivB_M
Arbitri Broncea/Prita Mandasescu
CSS 6 D      27.10.13  14:30 CSS 6 B Doinita CSS 4 Covaci Maria J2F
Arbitri Ciulei/Iancu Visan
CSS 6 D      27.10.13  15:30 CSS 6 A Doinita CSS 2 David J4F
Arbitri Ciulei/Visan Iancu
CSS 6 D      27.10.13  16:30 CSS 6 CSS 2 David MiniHand_F
Arbitri Iancu/Visan Ciulei
Scoala 30 D      27.10.13 15:00 AMC CS Blejoi J4M
Arbitri Dogarescu/Costorel Marin C.
Scoala 30 D      27.10.13 16:00 AMC CTM A Cheta J2F
Arbitri Dogarescu/Costorel Marin C.
Scoala 30 D      27.10.13 17:00  CS Blejoi CTM Stroescu J4M
Arbitri Dogarescu/Costorel Marin C.
Breaza D      27.10.13 11:00  Tricolorul Breaza CS Viitorul Gaesti DivB_M
Arbitri
Breaza D      27.10.13 12:30  Tricolorul Breaza CS Viitorul Gaesti J2M - amical
Arbitri
Program saptamanal Bucuresti        
Rapid S           26.10.'13 10:30  CS RAPID CFR Bucuresti CS UNIVERSITATEA STIINTA Bucuresti
Arbitri Duta/Florescu-B  Burca/Ciucan
L.Grigorescu S           26.10.'13 13:00  ACS Sc. 181 SSP Bucuresti CSM UNIREA Slobozia 
Arbitri Harabagiu/Stanescu-DB  Amarandei/Vicea/Simion
L.Grigorescu S           26.10.'13 15:00 SPARTAC Bucuresti  HC DANUBIUS Galati
Arbitri Chiritoiu.Neagu-IL  Amarandei/Vicea/Simion
Giurgiu S           26.10.'13 18:00  CSM DUNAREA Giurgiu CS STIINTA Bacau
Arbitri Dinu/Dogarascu-B  Balacescu/Radut
L.Grigorescu D           27.10.13 10:00  CSS 5 Bucuresti CSS 6 Bucuresti
Arbitri Ciulei/Hutanu/Iancu-B  Marin C/Ciucan/Simion
L.Grigorescu D           27.10.13 12:00  CSS 2 Bucuresti ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 
Arbitri Dobre/Poatarniche-B/BZ Marin C/Ciucan/Simion
L.Grigorescu D           27.10.13 14:00  Colegiul Tehnic Media Bucuresti LPS Pitesti
Arbitri Kuncz/Cicus-BV  Marin C/Ciucan/Simion
Nationale
Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
Rapid S           26.10.'13 14:30  CS RAPID CFR Bucuresti CS UNIVERSITATEA STIINTA Bucuresti
Arbitri Duta/Florescu-B 
L.Grigorescu S           26.10.'13 13:00  ACS Sc. 181 SSP Bucuresti CSM UNIREA Slobozia 
Arbitri Harabagiu/Stanescu-DB 
L.Grigorescu S           26.10.'13 15:00 SPARTAC Bucuresti  HC DANUBIUS Galati
Arbitri Chiritoiu.Neagu-IL 
Giurgiu S           26.10.'13 18:00  CSM DUNAREA Giurgiu CS STIINTA Bacau
Arbitri Dinu/Dogarascu-B 
L.Grigorescu D           27.10.13 10:00  CSS 5 Bucuresti CSS 6 Bucuresti
Arbitri Costache/Mara-B 
L.Grigorescu D           27.10.13 12:00  CSS 2 Bucuresti ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 
Arbitri Dobre/Poatarniche-B/BZ
L.Grigorescu D           27.10.13 14:00  Colegiul Tehnic Media Bucuresti LPS Pitesti
Arbitri Kuncz/Cicus-BV 
Ploiesti D           27.10.13 13:00  Gr.Sc. 1 MAI Ploiesti HC ACTIV CSO Plopeni
Arbitri Doana/Gociu-B
Juniori III  SERIA C
T I  CSM DUNAREA Giurgiu V - D 25-27.10.2013
Sala
Sedinta tehnica va avea loc la ora 08:30.
Persoana de contact: 
Delegat FRH: Dumitrtescu A
Arbitri:  Caloianu/Ciocoiu-B 
Balacescu/Radut-B

 

 

 

SAPTAMANA 6 14-20.10.2013

Kid`s Sport Festival



Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
Grand Center Sport 



Terenul 2 Mi       16.10.'13 10:00  Sc. Nr. 40 Sc. Nr. 310 Regele Mihai I F


11:00  Sc. Nr. 22 Mexic Sc. Nr. 78 F


12:00  Sc. Nr. 198 Sc. Nr. 139 Mircea Santimbreanu F


13:00  Sc. Nr. 110 George Toparceanu Sc. Nr. 55 F
Arbitri Dobre/Mihai/Ciucan








Terenul 3 Mi       16.10.'13 11:00  Sc. Nr. 139 Mircea Santimbreanu Sc. Nr. 194 B


12:00  Sc. Nr. 184 Vasile Roaita Sc. Nr. 198 B


13:00  Sc. Nr. 11 Heliade Radulescu Sc. Nr. 80 B
Arbitri Marin C/Rogoz/Rusu








Terenul 2 V       18.10.'13 10:00  Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu Sc. Nr. 184 Vasile Roaita F


11:00  Sc. Nr. 96 Sc. Nr. 160 Sfanta Treime F


12:00  Sc. Nr. 126 Sc. Nr. 66 F
Arbitri Ciucan









Terenul 2 V       18.10.'13 13:00  Sc. Nr. 40 Sc. Nr. 22 Mexic F


14:00  Sc. Nr. 139 Mircea Santimbreanu Sc. Nr. 55 F


15:00  Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu / Sc. Nr. 184 Vasile Roaita Sc. Nr. 160 Sfanta Treime / Sc Nr. 96 F


16:00  Sc. Nr. 170 Sc. Nr. 126 / Sc. Nr. 66 F
Arbitri Ciucan









Terenul 3 V       18.10.'13 12:00  Sc. Nr. 126 Sc. Nr. 22 Mexic B


13:00  Sc. Nr. 160 Sfanta Treime Sc. Nr. 144 B
Arbitri Dobre









Terenul 3 V       18.10.'13 14:00  Sc. Nr. 139 Mircea Santimbreanu Sc. Nr. 198 B


15:00  Sc. Nr. 80 Sc. Nr. 109 B


16:00  Sc. Nr. 126 / Sc. Nr. 22 Mexic Sc. Nr. 160 Sfanta Treime / Sc. Nr. 144 B


17:00  Sc. Nr. 98 Sc. Nr. 40 B
Arbitri Dobre









Municipal




Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
RAPID D      20.10.13 08:00  Rapid ACS 181 SSP Buc J3F
Arbitri Broncea/Prita
Guta

RAPID D      20.10.13 09:00  Rapid ACS 181 SSP Buc J2F
Arbitri Broncea/Prita
Guta

RAPID D      20.10.13 10:00  Rapid ACS 181 SSP Buc J4F
Arbitri Broncea/Prita
Guta

RAPID D      20.10.13 11:00  Rapid Tonus Club MiniHand
Arbitri Broncea/Prita
Guta







L.Grigorescu D      20.10.13 09:00  CSS 3 Steaua B CSM Dunarea Giurgiu J2M
Arbitri Ciulei/Moldovan
Amarandei/Ciucan

L.Grigorescu D      20.10.13 10:00  CS Viitorul Gaesti CS Dinamo Bucuresti J2M
Arbitri Ciulei/Moldovan
Amarandei/Ciucan

L.Grigorescu D      20.10.13 11:00  CSS 4 Covaci ACS 181 SSP J2F
Arbitri Ciulei/Moldovan
Amarandei/Ciucan

L.Grigorescu D      20.10.13 12:00  CSM Dunarea Giurgiu CS Viitorul Gaesti J2M
Arbitri Marin/Rusu
Amarandei/Ciucan

L.Grigorescu D      20.10.13 13:00  ACS 181 SSP Buc AS Unirea Dobroesti DivB_F
Arbitri Marin/Rusu
Amarandei/Ciucan

L.Grigorescu D      20.10.13 14:30  Aversa N.R.G CS Viitorul Gaesti DivB_M
Arbitri Costache/Mara
Amarandei/Ciucan

L.Grigorescu D      20.10.13 16:00  Tricolorul Breaza AS Victoria Bucuresti DivB_M
Arbitri Costache/Mara
Amarandei/Ciucan

L.Grigorescu D      20.10.13 17:30  AS Victoria Bucuresti CTM A Stroescu DivB_F
Arbitri Doana/Gociu
Amarandei/Ciucan

L.Grigorescu D      20.10.13 19:00  CSS 5  CTM B Stanescu DivB_F
Arbitri Doana/Gociu
Amarandei/Ciucan







Scoala 88 D      20.10.13 09:00  HC Sc. 88 M.V. Buc CSS 3 Steaua J3M
Arbitri Barbu/Dragoi
Costorel

Scoala 88 D      20.10.13 10:00  CSM Ploiesti B CS Balotesti MiniHand_M
Arbitri Barbu/Costorel
Dragoi

Scoala 88 D      20.10.13 11:00  CS Balotesti HC Sc. 88 M.V. Bucuresti J4M
Arbitri Barbu/Radu
Dragoi

Scoala 88 D      20.10.13 12:00  HC Sc. 88 M.V. Buc CSM Ploiesti B MiniHand_M
Arbitri Dragoi/Semen
Costorel

Scoala 88 D      20.10.13 13:00  CS Corbeanca HC Sc. 88 M.V. Bucuresti MiniHand_F
Arbitri Costorel/Dragoi
Semen







Scoala 96 D      20.10.13 09:00  CSM Bucuresti CS Rapid J3F
Arbitri Balacescu/Radut
Mandasescu

Scoala 96 D      20.10.13 10:00  CS Rapid CTM Cheta J2F
Arbitri Balacescu/Radut
Mandasescu

Scoala 96 D      20.10.13 11:00  CSM Bucuresti A CS Rapid J4F
Arbitri Balacescu/Radut
Mandasescu







Chiajna D      20.10.13 15:00 Concordia Chiajna CTM  J3M
Arbitri Dragoi/Visan



Chiajna D      20.10.13 16:00 Concordia Chiajna CTM J4M
Arbitri Dragoi/Visan









CSS 6 D      20.10.13 15:00 CSS 6 Radu CSS Calarasi J2F
Arbitri Popescu/Sburlan
Vicea

CSS 6 D      20.10.13 16:00 CSS 6 A Doinita CS Corbeanca J4F
Arbitri Popescu/Sburlan
Vicea

CSS 6 D      20.10.13 17:00  CSS 6 Morari EVO Handbal DivB-F
Arbitri Popescu/Sburlan
Vicea







Scoala 30 D      20.10.13 15:00 AMC PRO Gilman DivB_M
Arbitri Dinu/Dogarescu
Soare

Scoala 30 D      20.10.13 16:30  AMC CSS 2 Chitulescu J4M
Arbitri Dinu/Soare
Dogarescu

Scoala 30 D      20.10.13 17:30  AMC CSS Calarasi J2F
Arbitri Dogarescu/Soare
Dinu







Agronomia D      20.10.13 15:30  CSU Agronomia Acvila Nova'83 DivB_F
Arbitri Duvant/Mihai 
Mandasescu

Agronomia D      20.10.13 17:00  CSU Agronomia Acvila Nova'83 DivB_M
Arbitri Duvant/Mihai 
Mandasescu













Program saptamanal Bucuresti        
Dinamo J            17.10.'13 18:00  Dinamo Bucuresti CSM Bucuresti
Arbitri Serbu/Vasilescu-B Amarandei/Ciucan/Vicea

L.Grigorescu J            17.10.'13 18:00  CSA Steaua Bucuresti U Bucovina Suceava
Arbitri Baducu/Voicu-BZ 
Burca/Dinca/Simion

L.Grigorescu S           19.10.'13 9:00 CSS DINAMO Bucuresti CSS 2 Bucuresti
Arbitri Duvant/Mihai-B 
Mandasescu/Vicea/Stanescu
L.Grigorescu S           19.10.'13 11:00  CS UNIVERSITATEA STIINTA Bucuresti HCF Piatra Neamt
Arbitri Constantin/Iacob-BV Mandasescu/Vicea/Stanescu
L.Grigorescu S           19.10.'13 13:00  CSS 3 STEAUA Bucuresti CSS Sf. Gheorghe
Arbitri Carstoaia/Garla-DB  Mandasescu/Vicea/Stanescu
Giurgiu S           19.10.'13 18:00  CSM DUNAREA Giurgiu HC ACTIV CSO Plopeni
Arbitri Dobre/Poatarniche-B/BZ Marin C./Ciucan







Nationale




Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
Alexandria J            17.10.'13 16:00  AS CS CSH TELEORMAN Alexandria  HC Vaslui
Arbitri Blas/Ghiorghisor-B


Roman Mi          16.10.'13 17:00  HCM Roman HCM Baia Mare
Arbitri Dinu/Din-B



Dinamo J            17.10.'13 18:00  Dinamo Bucuresti CSM Bucuresti
Arbitri Serbu/Vasilescu-B


L.Grigorescu J            17.10.'13 18:00  CSA Steaua Bucuresti U Bucovina Suceava
Arbitri Baducu/Voicu-BZ 



L.Grigorescu S           19.10.'13 9:00 CSS DINAMO Bucuresti CSS 2 Bucuresti
Arbitri Duvant/Mihai-B 



L.Grigorescu S           19.10.'13 11:00  CS UNIVERSITATEA STIINTA Bucuresti HCF Piatra Neamt
Arbitri Constantin/Iacob-BV


Slobozia S           19.10.'13 11:00  CSM UNIREA Slobozia SPARTAC Bucuresti
Arbitri Toma/Popa-BR/GL 


Galati S           19.10.'13 11:00  HC DANUBIUS Galati CS RAPID CFR Bucuresti 
Arbitri Cristea/Hagiu-IS/VS


Slatina S           19.10.'13 11:00  CSM Slatina HC ALBA SEBES
Arbitri Nastase/Stancu-B/BZ


Calarasi S           19.10.'13 11:00  CSS Calarasi CSS Galati
Arbitri Dinu/Dogarescu-B


L.Grigorescu S           19.10.'13 13:00  CSS 3 STEAUA Bucuresti CSS Sf. Gheorghe
Arbitri Carstoaia/Garla-DB 


Bacau S           19.10.'13 13:00  CS STIINTA Bacau ACS Sc. 181 SSP Bucuresti
Arbitri Barbu/Badiu-CJ 



Medgidia S           19.10.'13 13:00  CSS Medgidia LPS Focsani
Arbitri Costin/Vicea-B



Tg.Jiu S           19.10.'13 14:00  CS UNIVERSITATEA C. BRANCUSI Tg. Jiu HC Vlady Oradea
Arbitri Doana/Gociu-B



Brasov S           19.10.'13 14:00  LPS Brasov CSS DINAMO Brasov
Arbitri Parvu/Stamatoiu-B


Giurgiu S           19.10.'13 18:00  CSM DUNAREA Giurgiu HC ACTIV CSO Plopeni
Arbitri Dobre/Poatarniche-B/BZ








 

SAPTAMANA 5 07-13.10.2013

International


Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria

D         13.10.13 LC-M HC Vardar Skopje (MKD) - PSG Handball (FRA)  KGHN Metraco Zaglebie Lubin (POL)
Arbitri Dinu/Din (ROU)




D         13.10.13 EHFC-M SKIF Kransnodar (RUS)  Porec (CRO)
Delegat EHF Horatiu BELU




D         13.10.13 EHFC-M Csurgo Handball Club (HUN) BM Aragon (SPA)
Delegat EHF Ion SERBU















Antrenament




Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria

J       10.10.'13 18:00  CSM Bucurersti Stiinta Bucuresti
Arbitri
















Kid`s Sport Festival



Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
Grand Center Sport 



Terenul 2 Mi       16.10.'13 10:00  Sc. Nr. 40 Sc. Nr. 310 Regele Mihai I F


11:00  Sc. Nr. 22 Mexic Sc. Nr. 78 F


12:00  Sc. Nr. 198 Sc. Nr. 139 Mircea Santimbreanu F


13:00  Sc. Nr. 110 George Toparceanu Sc. Nr. 55 F
Arbitri Dobre/Mihai/Ciucan








Terenul 3 Mi       16.10.'13 11:00  Sc. Nr. 139 Mircea Santimbreanu Sc. Nr. 194 B


12:00  Sc. Nr. 184 Vasile Roaita Sc. Nr. 198 B


13:00  Sc. Nr. 11 Heliade Radulescu Sc. Nr. 80 B
Arbitri Marin C/Rogoz/Rusu








Terenul 2 J       17.10.'13 11:00  Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu Sc. Nr. 184 Vasile Roaita F


12:00  Sc. Nr. 96 Sc. Nr. 160 Sfanta Treime F


13:00  Sc. Nr. 126 Sc. Nr. 66 F
Arbitri










Terenul 3 J       17.10.'13 12:00  Sc. Nr. 126 Sc. Nr. 22 Mexic B


13:00  Sc. Nr. 160 Sfanta Treime Sc. Nr. 144 B
Arbitri






















Program saptamanal CM 2013-2014


Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
RAPID D      13.10.13
15:30
CSM Bucuresti A CS Bucuresti 2010 J4F
Arbitri Pirvu/Stamatoiu

Mandasescu/Ciucan







Scoala 88 D      13.10.13
09:00 
H.C.Sc. 88 M.V. CS Concordia Chiajna J3M
Arbitri Dragoi/Visan

Semen

Scoala 88 D      13.10.13
10:00 
H.C.Sc. 88 M.V. CS Blejoi J4M
Arbitri Dragoi/Semen

Visan

Scoala 88 D      13.10.13
11:00 
CS Concordia Chiajna CSM Ploiesti A Puia MiniHand_M
Arbitri Semen/Visan

Dragoi

Scoala 88 D      13.10.13
12:00 
CSS 2 CS Blejoi J4M
Arbitri Dragoi/Visan

Semen

Scoala 88 D      13.10.13
13:00 
CSM Ploiesti A Puia H.C.Sc. 88 M.V. MiniHand_M
Arbitri Dragoi/Semen

Visan







Scoala 96 D      13.10.13
09:00 
CSS 2 CS Miramar MiniHand_F
Arbitri Soare/Vasilescu

Serbu

Scoala 96 D      13.10.13
10:00 
CSO Voluntari CSM Bucuresti J3F
Arbitri Serbu/Vasilescu

Soare

Scoala 96 D      13.10.13
11:00 
CSO Voluntari CSS 2 J4F
Arbitri Soare/Serbu

Vasilescu







L.Grigorescu D      13.10.13
13:00 
HC Arges Pitesti CSS 3 Steaua A  J2M
Arbitri Sburlan/Popescu Simion

L.Grigorescu D      13.10.13
14:00 
CTM A Stoica CSS 2 Chitulescu J2M
Arbitri Sburlan/Popescu Simion

L.Grigorescu D      13.10.13
15:00 
HC Arges Pitesti CS Dinamo Bucuresti J2M
Arbitri Sburlan/Popescu Simion

L.Grigorescu D      13.10.13
16:00 
CS Handbal Stefanesti PRO Handbal Bucuresti DivB-M
Arbitri Doana/Nastase

Gociu/Simion

L.Grigorescu D      13.10.13
17:00 
HC Muntenia Sport & Friends DivB-M
Arbitri Gociu/Nastase

Doana/Simion

L.Grigorescu D      13.10.13
18:00 
CSS 2 Gherghe AS Unirea Dobroesti DivB-M
Arbitri Doana/Gociu

Nastase/Simion







Scoala 30 D      13.10.13
15:00 
CS Concordia Chiajna AMC J4M
Arbitri Lungu/Marin C

Rusu

Scoala 30 D      13.10.13
16:00 
CTM B Covaci AMC J2F
Arbitri Lungu/Rusu

Marin

Scoala 30 D      13.10.13
17:00 
AMC AS Handbal Bucuresti DivB_M
Arbitri Marin C/Rusu

Lungu







CSS 6 D      13.10.13
15:00 
CSS 6 AS Unirea Dobroesti J4F
Arbitri Hutanu/Dinu

Amarandei A/Mortu

CSS 6 D      13.10.13
16:00 
CSS 6 AS Unirea Dobroesti DivB-F
Arbitri Hutanu/Mortu

Amarandei A/Dinu







Agronomia D      13.10.13
15:30 
CSU Agronomia  CSS 3 Steaua A Dia DivB-M
Arbitri Butulescu/Stanescu Guta

Agronomia D      13.10.13
17:00 
Aversa N.R.G. CSS 3 Steaua B Banica DivB-M
Arbitri Butulescu/Stanescu Guta













Program saptamanal Bucuresti      
Dinamo L         07.10.'13
19:45 
Dinamo Bucuresti Steaua Bucuresti
Arbitri Calina/Belean-AG/MS Marin/Ciucan/Vicea

Rapid S        12.10.'13
16:00 
CS RAPID CFR Bucuresti  CSM UNIREA Slobozia
Arbitri Cruceru/Radulescu-MH  Mandasescu/Ciucan

L.Grigorescu S        12.10.'13
11:00 
CSS 2 Bucuresti CSS 3 STEAUA Bucuresti
Arbitri Parvu/Stamatoiu-B  Amarandei/Ciucan/Rusu

L.Grigorescu S        12.10.'13
13:00 
ACS Sc. 181 SSP Bucuresti  CSM DUNAREA Giurgiu
Arbitri Arbunea/Agliceriu-BR/PH Amarandei/Ciucan/Rusu

L.Grigorescu S        12.10.'13
15:00 
SPARTAC Bucuresti  CS STIINTA Bacau
Arbitri Babau/Roibu-PH  Amarandei/Ciucan/Rusu

L.Grigorescu D         13.10.13
11:00 
ACS Sc. 181 SSP Bucuresti Colegiul Tehnic Media Bucuresti
Arbitri Balacescu/Radut-B  Simion/Ciucan/Rusu

CSS 6 D         13.10.13
13:00 
CSS 6 Bucuresti  CSS 2 Bucuresti
Arbitri Hutanu/Iancu-B  Amarandei A./     /Mandasescu
Rapid D         13.10.13
17:30 
CSM Bucuresti CS Caras Severin
Arbitri Pavel/State-BZ 

Amarandei/Ciucan/Mandasescu












Nationale




Sala Data
Ora
Echipa A Echipa B Categoria
Dinamo L         07.10.'13
19:45 
Dinamo Bucuresti Steaua Bucuresti
Arbitri Calina/Belean-AG/MS


Odorhei L         07.10.'13
17:30 
HC Odorhei HCM Baia Mare
Arbitri Iliescu/Manea-B


Bacau Mi       09.10.'13
18:00 
Stiinta Mun. Dedeman Bacau HC Odorhei 
Arbitri Stark/Stefan-B/PH


Tg. Jiu V        11.10.'13
18:00 
Energia Lignitul Pandurii Tg. Jiu CSA Steaua Bucuresti 
Arbitri Dima/Gheorghiu-GL/VS 


Com. Razvad S        12.10.'13
10:00 
Gr. Sc. PETROL Moreni CSS DINAMO Bucuresti
Arbitri Padeanu/Paraschiv-VL/AG 


Targoviste S        12.10.'13
10:30 
CS UNIVERSITATEA Targoviste CS UNIVERSITATEA STIINTA Bucuresti
Arbitri Ivanciu/Nedelcu-PH 


Focsani S        12.10.'13
10:30 
LPS Focsani CSS Calarasi
Arbitri Barbu/Manafu-B 


Rapid S        12.10.'13
16:00 
CS RAPID CFR Bucuresti  CSM UNIREA Slobozia
Arbitri Cruceru/Radulescu-MH 


Constanta S        12.10.'13
11:45 
HCM Constanta U Politehnica Timisoara
Arbitri Serbu/Vasilescu-B


L.Grigorescu S        12.10.'13
11:00 
CSS 2 Bucuresti CSS 3 STEAUA Bucuresti
Arbitri Parvu/Stamatoiu-B 


Galati S        12.10.'13
12:00 
CSS Galati LPS Iolanda Balas-Soter Buzau
Arbitri Ciutacu/Mihai-B  Paduret/Rogoz-B 

Braila S        12.10.'13
12:00 
LPS Braila CSS Navodari
Arbitri Costache/Mara-B 


Constanta S        12.10.'13
13:00 
CSS Constanta CSS Medgidia
Arbitri Dinu/Dogarescu-B 


L.Grigorescu S        12.10.'13
13:00 
ACS Sc. 181 SSP Bucuresti  CSM DUNAREA Giurgiu
Arbitri Arbunea/Agliceriu-BR/PH


L.Grigorescu S        12.10.'13
15:00 
SPARTAC Bucuresti  CS STIINTA Bacau
Arbitri Babau/Roibu-PH 


Suceava S        12.10.'13
17:00 
Universitatea Bucovina Suceava  Dinamo Bucuresti 
Arbitri Finata/Hendrea-AR/MM 


Deva S        12.10.'13
18:00 
CSM Cetate Devatrans CSM Bucuresti 
Arbitri Georgescu/Moldoveanu-Ct


Cluj Napoca S        12.10.'13
13:00 
Universitatea Jolidon Cluj HC Dunarea Braila
Arbitri Duta/Florescu-B/AG


L.Grigorescu D         13.10.13
11:00 
ACS Sc. 181 SSP Bucuresti Colegiul Tehnic Media Bucuresti
Arbitri Balacescu/Radut-B 


Calarasi D         13.10.13
11:00 
CSM Calarasi CS UNIVERSITATEA Galati 
Arbitri Costin/Vicea-B




Fagaras D         13.10.13
12:00 
HCM Fagaras CSS Sighisoara
Arbitri Pirvu/Stamatoiu-B


Plopeni D         13.10.13
12:00 
HC ACTIV CSO Plopeni CSS Galati
Arbitri Dobre/Potarniche-B/BZ


CSS 6 D         13.10.13
13:00 
CSS 6 Bucuresti  CSS 2 Bucuresti
Arbitri Hutanu/Iancu-B 


Pitesti D         13.10.13

LPS Pitesti CSS 5 Bucuresti 
Arbitri Militaru/Ionica-OT 


Rapid D         13.10.13
17:30 
CSM Bucuresti CS Caras Severin
Arbitri Pavel/State-BZ 



 

 

SAPTAMANA 4 30.09-06.10.2013

 

Program saptamanal CM 2013-2014


Scoala 88 D      06.10.13 09:15  H.C.Sc. 88 M.V. CS Tectonic J4M
Arbitri Semen/Soare
Guta

Scoala 88 D      06.10.13 10:00  H.C.Sc. 88 M.V. N.R.G J3M
Arbitri Semen/Soare
Guta

Scoala 88 D      06.10.13 11:00  H.C.Sc. 88 M.V. CS Tectonic MH-M
Arbitri Semen/Soare
Guta

Scoala 88 D      06.10.13 12:00  H.C.Sc. 88 M.V. CSS 2 MH-F
Arbitri Semen/Soare
Guta

Scoala 88 D      06.10.13 13:00  H.C.Sc. 88 M.V. CS Balotesti MH-M
Arbitri Semen/Soare
Guta













Scoala 96 D      06.10.13 09:00  CSM Bucuresti CS Balotesti J3F
Arbitri Bica/Mandasescu



Scoala 96 D      06.10.13 10:00  CS Balotesti CS Tectonic Mini-F
Arbitri Bica/Mandasescu



Scoala 96 D      06.10.13 11:00  CSM Bucuresti CS Bucuresti 2010 J4F
Arbitri Bica/Mandasescu















L.Grigorescu D      06.10.13 13:00  Nova'83 CSS 3 Steaua A DivB-M
Arbitri Duvant/Gheorghisor Simion/Ciucan

L.Grigorescu D      06.10.13 14:20  PRO Gilman Tricolorul Breaza DivB-M
Arbitri Blas/Duvant
Simion/Ciucan

L.Grigorescu D      06.10.13 15:40  ACS Unirea Dobroesti HC Muntenia DivB-M
Arbitri Blas/Gheorghisor
Simion/Ciucan










     
CSS 6 D      06.10.13 14:30  CSS 6 ACS Unirea Dobroesti J3F
Arbitri Butulescu/Stanescu Vicea

CSS 6 D      06.10.13 15:30  CSS 6 A Doinita Scoala 139 J4F
Arbitri Butulescu/Stanescu Vicea

CSS 6 D      06.10.13 16:30  CSS 6 CSU Agronomia Acvila DivB-F
Arbitri Butulescu/Stanescu Vicea







Scoala 30 D      06.10.13 15:00  AMC CS Bucuresti 2010 J4M
Arbitri Mihai C/Moldoveanu Ciucan

Scoala 30 D      06.10.13 16:00  Viitorul Gaesti CSS 3 Steaua B J2M
Arbitri Moldoveanu/Rusu
Ciucan

Scoala 30 D      06.10.13 17:00  AMC CS Viitorul Gaesti DivB-M
Arbitri Mihai C/Rusu
Ciucan













Nationale




Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria
L. Grigorescu L         30.09.'13 19:00  CSA Steaua Bucuresti CS Caras Severin
Arbitri Mirza/Nedelea-CJ
Burca/Vicea/Simion

Baia Mare Mi       02.10.'13 16:00  HCM Baia Mare CSM Bucuresti
Arbitri Barbu/Badiu-CJ



Campina J         03.10.'13 17:30  HCM Campina CSM Focsani 2007
Arbitri Dinu/Dogarescu-B


Fagaras J         03.10.'13 17:00  HCM Fagaras CS UNIVERSITATEA TRANSILVANIA Cluj 
Arbitri Gall/Savu-HR 
Observator: Stoian Nicolae
Cluj Napoca V        04.10.'13 17:30  Universitatea Jolidon Cluj CSM Cetate Devatrans
Arbitri Din/Dinu-B



Braila V        04.10.'13 19:00  HC Dunarea Braila SCM Craiova
Arbitri Barbu/Manafu-B



Rm. Valcea S         05.10.'13 11:00  HCM Rm. Valcea HC Zalau
Arbitri Blas/Ghiorghisor-B Observator:  Mateescu Jan Ion
Resita S         05.10.'13 14:15  CS Caras Severin U Bucovina Suceava
Arbitri Costin/Vicea-B



L. Grigorescu S         05.10.'13 12:00  ACS Sc. 181 SSP Bucuresti HC ACTIV CSO Plopeni
Arbitri Ghita/Sanduj-AG/SB


L. Grigorescu S         05.10.'13 13:30  CS UNIVERSITATEA STIINTA Bucuresti  CS HANDBAL MUNICIPAL Buzau
Arbitri Gorina/Melencu-DJ



Giurgiu S         05.10.'13 18:00  CSM DUNAREA Giurgiu  SPARTAC Bucuresti
Arbitri Candidatu/Spataru-TR


Bacau S         05.10.'13 09:30  CS STIINTA Bacau   CS RAPID CFR Bucuresti
Arbitri Baducu/Voicu-BZ



Turda D        06.10.'13 11:15  HC Potaissa Turda HCM Constanta
Arbitri Stark/Stefan-B/PH



Cluj Napoca D        06.10.'13 17:00  CS UNIVERSITATEA TRANSILVANIA Cluj  CSM Oradea
Arbitri Serbu/Vasilescu-B


Timisoara D        06.10.'13
U Politehnica Timisoara CSM Bucuresti
Arbitri Mirza/Nedelea-CJ



Galati D        06.10.'13
CS UNIVERSITATEA Galati  HCM Botosani 
Arbitri Dobre/Potarniche-B/BZ


Dinamo L         07.10.'13 19:45  Dinamo Bucuresti Steaua Bucuresti
Arbitri Calina/Belean-AG/MS


Odorhei L         07.10.'13 17:30  HC Odorhei HCM Baia Mare
Arbitri Iliescu/Manea-B















Program saptamanal Bucuresti        
L. Grigorescu L         30.09.'13 19:00  CSA Steaua Bucuresti CS Caras Severin
Arbitri Mirza/Nedelea-CJ
Burca/Vicea/Simion

L. Grigorescu S         05.10.'13 12:00  ACS Sc. 181 SSP Bucuresti ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 
Arbitri Ghita/Sanduj-AG/SB Amarandei A/Ciucan/Simion
L. Grigorescu S         05.10.'13 13:30  CS UNIVERSITATEA STIINTA Bucuresti  CS HANDBAL MUNICIPAL Buzau
Arbitri Gorina/Melencu-DJ
Amarandei A/Ciucan/Simion
Giurgiu S         05.10.'13 18:00  CSM DUNAREA Giurgiu  SPARTAC Bucuresti
Arbitri Candidatu/Spataru-TR Mandasescu/Vicea

Dinamo L         07.10.'13 19:45  Dinamo Bucuresti Steaua Bucuresti
Arbitri Calina/Belean-AG/MS Marin/Ciucan/Vicea







JUNIORI II FEMININ SERIA D




T I  Rapid CFR Bucuresti V - D 04/10/2013 - 06/10/2013



Sala Rapid




Sedinta tehnica va avea loc la ora:



Delegat FRH: Dobre V.



Sc./Cr. Amarandei/Burca(el)



Arbitri:  Balacescu/Radut-B




Broncea/Prita-B




Butulescu/Stanescu-B












JUNIORI II MASCULIN SERIA C




T I  CSS DINAMO Bucuresti V - D 04/10/2013 06/10/2013



Sala Lucian Grigorescu



Sedinta tehnica va avea loc la ora 08:30.



Delegat FRH: Dumitrtescu A



Sc./Cr./Tab Amarandei A./Ciucan/Simion



Arbitri:  Ciutacu/Mihai-B




Costorel/Visan-B




Dragoi/Radu-B




Paduret/Rogoz-B






 

 

 

SAPTAMANA 3 23-29.09.2013

Sala Data Ora Echipa A Echipa B
Turda Mi       25.09.'13 16:30  HC Potaissa Turda U Bucovina Suceava
Arbitri Serbu/Vasilescu-B

Bacau Mi       25.09.'13 18:00  Stiinta Mun Dedeman Bacau HCM Constanta
Arbitri Din/Dinu-B


Resita J         26.09.'13 17:00  CS Caras Severin Dinamo Bucuresti
Arbitri Moldoveanu/Georgescu-CT

Baia Mare J         26.09.'13 17:00  HCM Baia Mare Energia Lignitul Tg. Jiu
Arbitri Strak/Stefan-B/PH

Timisoara J         26.09.'13 17:30  U Politehnica Timisoara CSA Steaua Bucuresti
Arbitri Sas/Pintea-BH/CJ

Odorhei J         26.09.'13 19:15  HC Odorhei CSM Bucuresti 
Arbitri Danulet/Iordache-VL

L. Grigorescu S        28.09.'13 10:00  SPARTAC Bucuresti ACS Sc. 181 SSP Bucuresti
Arbitri Balacescu/Radut-B

Targoviste S        28.09.'13 10:30  CS UNIVERSITATEA Targoviste CSM UNIREA Slobozia
Arbitri Dinu/Dogarescu-B

Rapid S        28.09.'13 10:30  CS RAPID CFR Bucuresti CSM DUNAREA Giurgiu
Arbitri Padeanu/Paraschiv-VL/AG

Brasov S        28.09.'13 11:00  ASC Corona 2010 Brasov HC Dunarea Braila
Arbitri Fanata/Hendrea-AR/MM

Plopeni S        28.09.'13 11:00  HC ACTIV CSO Plopeni CS UNIVERSITATEA STIINTA Bucuresti
Arbitri Brebu/Ciobea-AG

Brasov S        28.09.'13 11:00  ASC Corona 2010 Brasov HC Dunarea Braila
Arbitri Fanata/Hendrea-AR/MM Observator:  Dancescu Valter
L. Grigorescu S        28.09.'13 11:30  CSS DINAMO Bucuresti CSS Alexandria
Arbitri Petre/Mihai-BV


Rapid S        28.09.'13 12:30  CSM Bucuresti CSM Ploiesti
Arbitri Gurbina/Stanciu-CS

Zalau S        28.09.'13 12:30  HC Zalau Universitatea Neptun Constanta
Arbitri Doana/Gociu-B


L. Grigorescu S        28.09.'13 13:00  Sc.Nr.88 MIHAI VITEAZUL Buc CSO Mizil
Arbitri Cirstoaia/Garla-DB

Deva S        28.09.'13 14:00  CSM Cetate Devatrans HCM Baia Mare
Arbitri Nastase/Stancu-B/BZ

L. Grigorescu S        28.09.'13 14:30  CSS 2 Bucuresti CSS Sf. Gheorghe
Arbitri Tanasescu/Ghesoiu-PH

L. Grigorescu S        28.09.'13 16:00  CSS 3 STEAUA Bucuresti Gr. Sc. PETROL Moreni
Arbitri Chiritoiu/Neagu-IL

Craiova S        28.09.'13 17:00  SCM Craiova Universitatea Jolidon Cluj
Arbitri Iliescu/Manea-B Observator:  BELU Horatiu
Piatra Neamt S        28.09.'13
HCF Piatra Neamt CS STIINTA Bacau
Arbitri Dobre/Potarniche-B/BZ

Medgidia S        28.09.'13
CSS Medgidia LPS Braila
Arbitri Paduret/Rogoz-B

Targoviste D        29.09.'13 10:30  CS UNIVERSITATEA Targoviste HC Buzau 2013
Arbitri Pirvu/Stamatoiu-B

Pitesti D        29.09.'13 11:00  HC ARGES Pitesti HCM Fagaras
Arbitri Costin/Vicea-B


Constanta D        29.09.'13 11:45  HCM Constanta HC Odorhei
Arbitri Blas/Ghiorghisor-B

Bacau D        29.09.'13 12:00  STIINTA MUNICIPAL DEDEMAN II Bacau CSM Calarasi
Arbitri Barbu/Manafu-B

Galati D        29.09.'13 12:00  CS UNIVERSITATEA Galati HC Vaslui 
Arbitri Serbu/Vasilescu-B

Tg. Jiu D        29.09.'13 18:00  Energia Lignitul Tg. Jiu Dinamo Bucuresti
Arbitri Baducu/Voicu-BZ

Rapid D        29.09.'13 18:00  CSM Bucuresti HC Potaissa Turda
Arbitri Barbu/Ciurea-AG/DJ

L. Grigorescu L         30.09.'13 19:00  CSA Steaua Bucuresti CS Caras Severin
Arbitri Mirza/Nedelea-CJ






Program saptamanal Bucuresti    
Rapid S        28.09.'13 10:30  CS RAPID CFR Bucuresti CSM DUNAREA Giurgiu
Arbitri Padeanu/Paraschiv-VL/AG Amarandei/Dinca/Ciucan
Rapid S        28.09.'13 12:30  CSM Bucuresti CSM Ploiesti
Arbitri Gurbina/Stanciu-CS Amarandei/Dinca/Ciucan
L. Grigorescu S        28.09.'13 10:00  SPARTAC Bucuresti ACS Sc. 181 SSP Bucuresti
Arbitri Balacescu/Radut-B Mandasescu/Vicea/Pirvu
L. Grigorescu S        28.09.'13 11:30  CSS DINAMO Bucuresti CSS Alexandria
Arbitri Petre/Mihai-BV
Mandasescu/Vicea/Pirvu
L. Grigorescu S        28.09.'13 13:00  Sc.Nr.88 MIHAI VITEAZUL Buc CSO Mizil
Arbitri Cirstoaia/Garla-DB Mandasescu/Vicea/Pirvu
L. Grigorescu S        28.09.'13 14:30  CSS 2 Bucuresti CSS Sf. Gheorghe
Arbitri Tanasescu/Ghesoiu-PH Marin C/Pirvu/Rusu
L. Grigorescu S        28.09.'13 16:00  CSS 3 STEAUA Bucuresti Gr. Sc. PETROL Moreni
Arbitri Chiritoiu/Neagu-IL Marin C/Pirvu/Rusu
Rapid D        29.09.'13 18:00  CSM Bucuresti HC Potaissa Turda
Arbitri Barbu/Ciurea-AG/DJ Burca/Vicea/Ciucan
L. Grigorescu L         30.09.'13 19:00  CSA Steaua Bucuresti CS Caras Severin
Arbitri Mirza/Nedelea-CJ Burca/Vicea/Simion

 

 

SAPTAMANA 1 02-09.09.2013

 

Program saptamanal Bucuresti        
Rapid S        07.09.'13 17:00  HCM Baia Mare U Jolidon Cluj


Arbitri Duta\Florescu
Amarandei\Dinca\Barbu



Rapid S        07.09.'13 19:00  HCM Constanta Stiinta Municipal Dedeman Bacau
Arbitri Stark\Stefan
Burca\Dinca\Barbu











Nationale






Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Constanta J         05.09.'13 17:00  U Neptun Constanta HCM Baia Mare


Arbitri Barbu/Manafu-B




Braila J         05.09.'13 18:00  HC Dunarea Braila CSM Bucuresti


Arbitri Eremia/Draganescu-GJ











Cupa Marin Ungureanu





             
L.Grigorescu S        07.09.'13 11:00  NOVA 83 CSU AGRONOMIA Dogarescu/Manafu Sferturi
L.Grigorescu S        07.09.'13 12:20 PROGILMAN TECTONIC Dogarescu/Manafu Sferturi
L.Grigorescu S        07.09.'13 13:40 EVO HANDBAL CSS 3 STEAUA Costache/Mara Sferturi
L.Grigorescu S        07.09.'13 15:00 HC VICTORIA CS AVERSA Costache/Mara Sferturi
L.Grigorescu S        07.09.'13 16:20 NOVA 83 CSU AGRONOMIA

Joc fete
L.Grigorescu S        07.09.'13 17:40 Joc 6
Paduret/Pirvu Tablou secundar
L.Grigorescu S        07.09.'13 19:00 Joc 7
Paduret/Pirvu Tablou secundar








L.Grigorescu D        08.09.'13 9:00 Joc 8
Mihai/Pirvu Tablou secundar
L.Grigorescu D        08.09.'13 10:20 Joc 9
Mihai/Pirvu Tablou secundar
L.Grigorescu D        08.09.'13 11:40 ACVILA EVO Marin/Rusu Joc fete
L.Grigorescu D        08.09.'13 13:00 Joc 11
Blas\Gheorghisor Tablou secundar
L.Grigorescu D        08.09.'13 14:20 Joc 12
Blas\Gheorghisor Tablou secundar
L.Grigorescu D        08.09.'13 15:40 EVO PHOENIX Marin/Rusu Joc fete
L.Grigorescu D        08.09.'13 17:30 Joc 14
Barbu\Manafu Finala mica
L.Grigorescu D        08.09.'13 19:00 Joc 15
Barbu\Manafu Finala mare